Anlatılması gereken en önemli konulardan biri olarak düşündüğüm ve gerçekten herkesi yakından ilgilendiren bir durum olarak açıklayabilirim. Sektörün çok çabuk ve bir o kadar hızlı şekilde büyümesi gerçekten akıl almaz bir durum. Cam Show denilince ilk akla gelen birbirinden güzel kızların kamera karşısında kendilerini sergilemesi olarak göz önüne çıkıyor. Bana soracak olursanız bu endüstri çok fazla büyüyecek diyorum. Sebebi cam Show bir şekilde para kazandıran ve eğlendiren bir Pazar haline gelmiş durumda. Kullanıcılarda aynı şeyleri düşünüyor diyebilirim. Son zamanlarda baktığımda Cam Show yapan bayan sayısı bir hayli artmış durumda bu da para kazanma hırsının ne kadar fazla olduğunu açıklıyor diyebiliriz. Yabancı ülkelerde bu şekilde para kazanmakta olan bir hayli fazla siteler ve platformlar mevcut. Kendi ülkemize baktığımızda yer alan mevcut sitelerinde fazlasıyla arttığı yönünde, talep arz olarak nitelendirirsek Cam Show bir yandan site sahiplerine kazandıran, diğer yandan ise bu işi meslek olarak seçmiş bayanlara da hayatlarını konfor çerçevesinde devam ettirebilmeleri için olanak sağlıyor.

Siteleri gezerken bir çok bu tarz Cam Show sitesi ile karşılaştım diyebilirim sizlere. Biraz içeriklerine baktığımda çok güzel fizikli kızların bulunduğu ve mükemmel fizikleriyle baş döndürüyorlar. Biraz gezindikten sonra vaktin nasıl geçtiğini gerçekten anlayamadım. Ücretli ve güvenilir ödeme olanaklarıyla kullanıcıya fazlasıyla güven sağladıklarını söyleyebilirim sizlere. Benim bu zamana kadar araştırmalarım doğrultusunda zaman geçirmenin ve sohbet etmemin en doğal hallerinden biri olarak ta düşünebilirsiniz. Şahsen ben biraz Cam Show olarak merak ettiğim bu platforma girip biraz deneyimledim, para yatırdım ve görüşmeler sağladım.

Bir hayli eğlenceliydi ve zamanın nasıl geçtiğini gerçekten anlayamadım diyebilirim. Bana soracak olursanız zararsız ve eğlenceli bir platform diyebilirim. Show siteleri bu olayı gerçekten fazlasıyla abartmışlar ama bir yandan da son kullanıcıya hoş ve güzel zamanın nasıl geçirebileceklerini fazlasıyla gösteriyorlar diyebilirim sizler adına. Gözlemlerim doğrultusunda şuan ki durumlar göz önünde bulundurularak malum seçim yaklaştı bu tarz sitelerin durumu ne olacak aktif kalabilecekler mi kimsenin bilemeyeceği bir durumla karşı karşıyayız. Alım gücünün az olduğu ülkemizde, keyfimizi de düşünmek zorundayız. Nerdeyse tamamen eve kapanmış durumdayız. Bu durumda akla gelecek en keyifli zaman geçirebileceğiniz yöntem bana sorarsanız cam show olacaktır.

Şimdi gelelim kullanıcıların merak ettikleri sorulara. En başta kullanıcıların en çok çekindikleri konulardan biri dolandırılmak. Acaba ücreti yatırdıktan sonra bayan benle görüşür mü? Görüşmezse beni engellerse sonucu nasıl olur. Bu tarz şikayet tarzı sorularla karşılaşılıyordur diye düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünürdünüz yada nasıl bir yol izlerdiniz acaba. Global pazarda bu tarz durumlarla karşılaşanlar acaba nasıl bir geri dönüş alıyorlar. Ama baktığınızda bir yandan büyük ve kendini kanıtlamış Cam Show siteleri bu durumun önü ne geçmişlerdir diye tahmin ediyorum. Bu konuyla alakalı tabi daha fazla araştırma yapmak gerekiyor kimse parasını boşa harcamak istemeyecektir diye düşünüyorum. Bu doğrultuda benim izlenimlerim harika bir zaman geçirme ve eğlence sektörü olarak vurgulayabilirim. Şahsen ben çok eğlendim, sohbet ettim, Show aldım. Bunların yanında arkadaşlıklarda kurabiliyorsunuz her şey para değil sonuçta arada sohbet etmeyi seven Cam Show yapan kızlarla da karşılaşabiliyorsunuz. Ben birkaç tanesi ile sohbet ettim ve güzel zaman geçirdim, zamanın nasıl geçtiğini gerçekten anlayamıyorsunuz bir baktım sabah olmuş. Sonra tabi tekrar o Show yapan modellerle sohbet ettim. Sizde Cam Show yapan kızlarla tanışıp kaynaşın bir şey kaybetmezsiniz aksine hem eğlenir hem de zaman geçirirsiniz.